Preparaty

W rodzinie preparatów marki Collife dostępne są dwa rodzaje kolagenu: kolagen czarny i kolagen biały, różniące się naturalną zawartością melaniny

 

Collagen
White Collife

Zaprojektowany do indywidualnego stosowania w warunkach domowych.

Preparat polecany do codziennej pielęgnacji skóry twarzy, szyi, dekoltu.

W szczególności zaleca się jego stosowanie w pielęgnacji skóry trądzikowej, skóry przetłuszczającej się, usuwaniu zaskórników, jak również do podnoszenia owalu twarzy (liftingu).

Collagen
Black Collife

Wspomaga przywracanie naturalnej barwy włosom, brwiom i rzęsom.

Rekomendowany jest do regeneracji skóry w miejscach występowania rozstępów, np. na rozstępy biustu wywołane otyłością lub laktacją. Jest również polecany do pielęgnacji męskich narządów płciowych i skóry krocza u obu płci, zwiększając komfort seksualny.

Może być także stosowany pomocniczo w bólach stawów, mięśni oraz nerwobólach.

Collagen White
z kwasem hialuronowym
Collife

Preparat wspomaga odnowę komórkową skóry, powodując wygładzenie zmarszczek i bruzd. Jest szczególnie polecany do stosowania na skórę twarzy, szyi i dekoltu przywracając jej młodzieńczą sprężystość i gładkość.

Kwas hialuronowy zastosowany w niniejszym preparacie jest obok kolagenu najważniejszym biopolimerem obecnym w tkance łącznej, odpowiedzialnym za wiązanie wody.

Collagen Black
z kwasem hialuronowym Collife

Do stosowania na całe ciało. Zapewnia głębokie, intensywne i długotrwałe nawilżenie skóry. Wyrównanie niedoborów wody sprzyja pobudzeniu naturalnych mechanizmów odnowy skóry i przyspiesza jej regenerację.

Dodatkowo, dzięki obecności melaniny wzrasta odporność skóry na promieniowanie UV.

 

 

Już wkrótce.

 

 

Łzy Kolagenowe
Collife

Preparat przygotowany specjalnie z myślą o codziennej pielęgnacji okolicy oczu, w szczególności zmęczonych i zaczerwienionych. Zawarty w preparacie kolagen pomaga regenerować rogówkę i ciało szkliste oka.

Łzy Kolagenowe należy aplikować po 2-3 krople na każdą powiekę, przynajmniej dwa razy dziennie. Po nałożeniu, Łzy Kolagenowe należy delikatnie wmasować w powieki.

 

 

Newsletter

Nowości i promocje.

Zapisz się.

Infolinia

Skontaktuj się z nami.

537 440 003

Oferta Collife

Poznaj szczegółowe informacje o produktach.

Zobacz pełną ofertę