Samodzielne stosowanie

Zabieg kolagenowy wykonany zgodnie z instrukcją producenta sprawi, że odczujemy przyjemną gładkość skóry, a jej zdrowy wygląd będzie zauważony nie tylko przez nas, lecz również przez innych.

 

Mycie

Przygotowanie miejsca aplikacji ma na celu oczyszczenie i rozszerzenie porów skóry, przez które kolagen jest wchłaniany. Pierwszy etap przed nałożeniem preparatu Collife polega na dokładnym umyciu miejsca aplikacji ciepłą wodą. Zalecane jest delikatne przecieranie skóry miękkim, zwilżonym ręcznikiem. Martwy naskórek zostanie wówczas usunięty bez podrażniania skóry.

Tonizacja

Po dokładnym umyciu skóry nie należy jej wycierać lecz dodatkowo nawilżyć płynem Tonic PRE-cleansing marki Collife, który udrażnia pory skórne i poprawia wchłanianie kolagenu. Kolagen marki Collife należy zawsze nakładać na mocno zwilżoną skórę.

Nakładanie

Po nałożeniu kolagenu marki Collife w odpowiedniej ilości na wybrane miejsce należy delikatnie wmasowywać i wklepywać go przez 2-3 minuty. W trakcie aplikacji preparatu odczuwalne jest delikatne ściąganie się skóry. Należy ją wtedy zwilżyć płynem post-MASSAGE Collife i kontynuować wklepywanie pozostałego na twarzy kolagenu. Zabieg nakładania preparatu można kilkakrotnie powtórzyć.

Nawilżanie

Po kilkunastu minutach od zakończenia aplikacji kolagenu wskazane jest delikatne nałożenie na skórę odpowiedniego kremu nawilżającego na dzień lub na noc.

 

Zalecenia

Zaleca się stosowanie zabiegów kolagenowych preparatami marki Collife dwa razy w ciągu dnia: rano i wieczorem, na twarz, szyję i dekolt. Kolagen marki Collife należy przechowywać w ciemnym miejscu w temperaturze od 4 do 30 stopni Celsjusza.

 

Newsletter

Nowości i promocje.

Zapisz się.

Infolinia

Skontaktuj się z nami.

537 440 003

Oferta Collife

Poznaj szczegółowe informacje o produktach.

Zobacz pełną ofertę