W każdym wieku

Współcześnie coraz więcej kobiet zaczyna przykładać większą uwagę do pielęgnacji własnego ciała, dobierając kosmetyki do potrzeb swojej skóry.

 

W zależności od wieku, skóra ma inne potrzeby. Ważne jest, aby wybrać odpowiedni kosmetyk dla aktualnego stanu swojej skóry. Preparaty Collife zawierające tropokolagen są odpowiednie do stosowania w każdym przedziale wiekowym.

 

20 lat

Skóra dwudziestolatki jest elastyczna i gładka. Zawdzięczamy ten fakt wystarczającej produkcji kolagenu. Pomimo tego nasza skóra nie zawsze wygląda tak, jakbyśmy chciały. Częstym problemem cery są jej skłonności do trądziku i zaskórników.

Tropokolagen obecny w preparatach Collife nie zatyka porów i zwiększa wchłanianie stosowanych kremów antybakteryjnych i nawilżających, dzięki czemu skóra jest pozbawiona zaskórników, wygląda świeżo i utrzymuje swój naturalny blask.

 

30 lat

Po 25 roku życia spada produkcja kolagenu, a w następstwie tego pojawiają się pierwsze objawy starzenia: rozszerzone naczynka i pory, przebarwienia, a także zmarszczki mimiczne. Skóra staje się sucha, traci swoją jędrność i elastyczność.

Skóra 30-latki aby odzyskać optymalne napięcie wymaga pielęgnacji nie tylko od zewnątrz, ale przede wszystkim od wewnątrz.

Używając preparatów Collife, które zawierają aktywny biologicznie kolagen, dostarczamy naszej skórze tropokolagen, który ma zdolność przenikania w głębsze partie skóry. Tam odbudowuje strukturę skóry właściwej, dzięki czemu odzyskuje ona zdrowy i młody wygląd bez zmarszczek.

 

40 lat

Skóra 40-latki traci swoją elastyczność i sprężystość, a ilość pojawiających się zmarszczek jest deprymująca. To czas, w którym trzeba poświęcić skórze i jej pielęgnacji naprawdę wiele czasu i uwagi, jeśli nie chcemy, by w mgnieniu oka stała się ona wiotka i pomarszczona.
Stosując preparat Collagen White Collife z kwasem hialuronowym, niezależnie od wieku odżywiamy naszą skórę, zapobiegamy przesuszeniu oraz uzyskujemy jej jędrność i elastyczność. Przed stosowaniem nie można zapomnieć o peelingu, a w trakcie stosowania kolagenu należy okrężnymi ruchami wmasowywać preparat, dzięki czemu szybciej będzie się on wchłaniać. Kwas hialuronowy zawarty w produkcie wpływa na odpowiednie nawilżenie skóry i spłycenie zmarszczek.

 

+50 lat

W tym wieku skóra staje się bardzo cienka. W obrocie kolagenowym zdecydowanie przeważają procesy degradacji tej ważnej cząsteczki nad procesami jej syntezy i dlatego koniecznie jest stosowanie preparatu Collife z aktywnym biologicznie kolagenem.

Z powodu braku kolagenu zmarszczki pojawiają się już nie tylko w okolicach oczu i ust, ale także na czole, brodzie i policzkach. Cienka skóra powoduje także, że tracimy naszą najważniejszą ochronę przed promieniowaniem UV, przez co koloryt skóry przybiera szary odcień, tak bardzo kojarzący się z chorobą i starością.

Stosując preparat Black Collife z naturalną melaniną, w każdym wieku uzupełniamy ubytki w głębszych warstwach skóry nie tylko o kolagen, który odbudowuje właściwą jej strukturę i wygładza nawet głębokie zmarszczki, ale także o bardzo ważny barwnik – melaninę. Barwnik ten oprócz tego, że poprawia koloryt skóry, neutralizuje wolne rodniki i odbudowuje w skórze warstwę ochronną przed promieniowaniem UV.

 

Należy podkreślić, że kolagen można stosować w każdym wieku także do pielęgnacji skóry rąk, stóp i paznokci.

 

Newsletter

Nowości i promocje.

Zapisz się.

Infolinia

Skontaktuj się z nami.

537 440 003

Oferta Collife

Poznaj szczegółowe informacje o produktach.

Zobacz pełną ofertę