Dla aktywnych

Coraz więcej z nas dba o swoją kondycję fizyczną, zaczynając uprawiać różnego rodzaju dyscypliny sportowe, często bez odpowiedniego przygotowania.

 

Niestety, często kończy się to nieprzyjemnymi urazami, które powracają. Także sportowcy mają poważne problemy z powracającymi kontuzjami.

 

Ważne jest aby być świadomym tego, że stosowane kremy i maści, które łagodzą ból i opuchliznę, nie wystarczą, ponieważ przeciwdziałają skutkom urazów, a nie przyczynom.

 

Przyczyny urazów to przede wszystkim niski poziom kolagenu - białka, które jest najważniejszym składnikiem tkanki łącznej, podpory naszego układu ruchu.

 

Kolagen buduje włókna ścięgien, odpowiada za ich wytrzymałość i giętkość, dzięki czemu nasze mięśnie prawidłowo pracują.

 

Oprócz tego wchodzi w skład więzadeł, które odpowiadają za ruchome połączenia między kośćmi w naszych stawach.

 

To również kolagen jest podstawową jednostką błony włóknistej torebki stawowej, która tworzy warstwę ochrony stawu.

 

I co najważniejsze to kolagen buduje chrząstkę stawową, która pokrywa powierzchnię stykających się ze sobą kości, zapobiegając ich ścieraniu się.

 

W czasie stosowania preparatów Collife, tropokolagen przenikając przez warstwy skóry, dociera do ścięgien, więzadeł oraz chrząstek stawowych, przez co nie mamy problemów z przywrócenia pełnej sprawności uszkodzonego narządu ruchu.

 

Newsletter

Nowości i promocje.

Zapisz się.

Infolinia

Skontaktuj się z nami.

537 440 003

Oferta Collife

Poznaj szczegółowe informacje o produktach.

Zobacz pełną ofertę